Noví pracovníci na pozici postdoktorand

V průběhu února 2013 nastoupili na projekt PropMedChem do pozice „postdoktorand“ čtyři pracovníci:

MSc. Pedro Vergía Barbará, Ph.D. (Španělsko)
Dr. Barbará absolvoval španělskou University of Vigo. Významné jsou jeho zkušenosti ve vědecké laboratoři a v pedagogické činnosti na téže univerzitě.

MSc. Claire McMaster, Ph.D. (Velká Británie)
Dr. McMaster je absolventkou University of Birmingham ve Velké Británii. Pracovní zkušenosti získala jako výzkumný a rozvojový pracovník v chemické laboratoři.

MSc. Gonzalo Pazos Aguete, Ph.D. (Španělsko)
Dr. Aguete absolvoval všechny tři stupně vysokoškolského studia na University of Vigo v oboru organická chemie. Má zkušenosti jako vědecký pracovník, projektový manažer a asistent profesora.

Ing. Helena Gbelcová, Ph.D. (Slovensko)
Dr. Gbelcovázískala inženýrský titul v oboru Biochemie a biotechnologi na Slovenské technické univerzitě a svůj doktorský titul obhájila na Vysoké školy chemicko-technologické v Praze.

VŠCHT - logo UPOL - logo KOCH UMTM - logo